Jeśli Twój samolot wyląduje z opóźnieniem, a Twój umówiony transport na Ciebie nie poczeka przyjadę po Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Przewożeni klienci potwierdzali opinię na temat komfortu usług świadczonych przez firmy transportu zbiorowego typu busy i autokary. Korzystając z przewozu oferowanego przeze mnie nie będziesz podróżować w ścisku, zgiełku i nierzadko zaduchu, gdyż klimatyzacja to nie wszystko. Wielu podróżujących jest na bakier z higieną oraz nierzadko pod wpływem alkoholu, choć z drugiej strony trudno im się dziwić, może zwyczajnie boją się latać ;) i muszą dodać sobie animuszu, który już niekoniecznie jest im potrzebny w autobusie. Klienci opowiadali o głośnych i zaczepnych podróżujących. dlatego w busie nigdy nie wiesz na jakich towarzyszy podróży trafisz.

Na autobus czy busa, musisz się jakoś dostać, zwykle zamawiasz taksówkę, a to już podraża koszty, a jeśli masz większą ilość bagażu, większa taksówka jest dużo droższa. Do tego dolicz cenę właściwego transportu, i nie licz na to, że to Ty akurat będziesz tym szczęśliwcem, który na lotnisko do Berlina dojedzie za 1 zł, nikt tego nie widział ani nikt z moich klientów nie doświadczał takiego promocyjnego transferu na lotnisko. Zatem jest to tylko chwyt marketingowy byś się skusił.

Zapewniam konkurencyjne ceny, komfort i wysoki standard podróżowania.
Zawiozę Cię w dowolne miejsce na czas.